DYOR چیست؟

مفهوم DYOR در ارزهای رمزپایه یکی از مواردی است که در سال های اخیر سوالات مختلفی پیرامون آن مطرح شده است. این مفهوم و کاربرد آن در بازار ارزهای دیجیتال باید به طور کامل مطالعه شود تا بتوانید از آن برای رسیدن به هدف نهایی خود استفاده کنید. اگر با سوالات مختلفی در رابطه با این مفهوم مواجه هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه دنبال کردن متن را از دست ندهید.

Dyor را می توان مخفف Do Your Own Research در نظر گرفت. این عبارت انگلیسی به این معنی است که شما باید شخصاً در مورد موضوعات مختلف یاد بگیرید و به دنبال راه حل های مختلف باشید.

سرمایه گذارانی که در بازار دیجیتال کار می کنند باید همیشه به خودشان تکیه کنند. همیشه نمی توان در این بازار به دیگران تکیه کرد و نظرات آنها را در اولویت قرار داد. مفهوم ما دقیقاً به همین موضوع اشاره دارد.

ارزش بالای مفهوم DYOR

ارزش بالای مفهوم DYOR
ارزش بالای مفهوم DYOR

هیچ کس نمی تواند اهمیت مفهوم DYOR را در بازار ارزهای دیجیتال نادیده بگیرد. این مفهوم به ما این امکان را می دهد که قبل از تصمیم گیری خاص، یک نشانه خاص را به طور کامل بررسی کنیم.

نکته جالب در مورد مفهوم DYOR این است که به یک موضوع خاص محدود نمی شود. در واقع می توانید از این مفهوم برای بررسی بخش های مختلف بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید. مفهوم DYOR به شما این امکان را می دهد که از دنبال کردن نابخردانه افراد محبوب و حتی افرادی که علاقه خاصی به بازار ارزهای دیجیتال ندارند اجتناب کنید.

کاربران حرفه‌ای را می‌توان مهم‌ترین کاربران مفهوم DYOR در ارزهای دیجیتال دانست. این افراد می دانند که بازار کریپتوکارنسی بازار بسیار گسترده ای است و بنابراین نباید کل سرمایه گذاری خود را بر اساس گفته های یک یا چند نفر تغییر دهند.

GokuStats یک پلتفرم عالی برای پیگیری فعالیت توسعه‌دهندگان بلاک چین‌های مختلف، تجزیه و تحلیل و شناسایی تغییرات آنهاست. در این پلتفرم حتی می‌توانید فعالیت برنامه‌های غیرمتمرکز یک بلاک چین را با هم مقایسه کنید. در این پلتفرم داده‌های زیر ارائه می‌شوند:

متأسفانه کاربران معمولی و مبتدیانی که تازه وارد بازار ارزهای رمزنگاری شده اند، معتقدند که زمان کافی برای تحقیق ندارند و به همین دلیل فقط به حرف ها و توصیه های دیگران توجه می کنند. البته نتیجه این کار چیزی جز نرسیدن به هدف شما در بازار ارزهای دیجیتال نیست.

جستجوی کدهای مختلف به صورت جداگانه می تواند از ضررهای مالی جلوگیری کند، اما مزیت مهم دیگری نیز دارد. این به شما این امکان را می دهد تا در مورد بخش های مختلف بازار و همچنین نحوه عملکرد هر توکن فردی اطلاعات کسب کنید و می توانید ارز دیجیتالی را انتخاب کنید که به طور خاص با نیازهای شما مطابقت دارد.

مفهوم DYOR شامل انجام چه مواردی است؟

مفهوم DYOR شامل انجام چه مواردی است؟
مفهوم DYOR شامل انجام چه مواردی است؟

اکنون که از ارزش مفهوم DYOR آگاه هستید، ممکن است این سوال را بپرسید که برای انجام این تحقیق چه مواردی را باید در نظر بگیریم. خوشبختانه موارد زیادی وجود دارد که با مراجعه به آنها می توانید اطلاعات بسیار خوبی در مورد توکن مورد نظر و همچنین روند فعالیت آن به دست آورید.

یکی از مهم ترین گزینه هایی که باید به آن توجه کنید، کاغذ سفید پروژه است. فرآیند ساخت کد و همچنین اهداف نهایی آن به طور کامل در کاغذ سفید بیان شده است. تمام ارزهای رمزنگاری شده محبوب دنیا دارای این بخش هستند و شما به راحتی می توانید به کاغذ سفید موجود در وب سایت آن سکه دسترسی داشته باشید.

مورد بعدی مربوط به مفهوم DYOR در ارزهای رمزنگاری شده، تأیید منابع مالی پروژه است. شما باید بدانید که منابع مالی برای فعالیت ارز دیجیتال مورد نظر از کجا تامین می شود. اگر اطلاعات خاصی در این مورد پیدا نکردید، بهتر است سرمایه گذاری روی آن ارز دیجیتال خاص را متوقف کنید. چنین پروژه هایی عموماً پایان خوبی ندارند و صرفاً با هدف تقلب تهیه و توسعه می یابند.

بررسی نتایج تحقیقات

پس از انجام تحقیق و مطالعه عوامل ذکر شده باید نتیجه گرفت و دید که کدام یک از پروژه های بررسی شده ارزش بیشتری دارد. یک راه حل خوب این است که یک جدول تهیه کنید و تمام عوامل فوق را در آن فهرست کنید. سپس در ستون مربوطه امتیاز بررسی را در قالب یک عدد از یک تا ده (یا هر بازه دیگر) محاسبه کرده و امتیاز کل را یادداشت کنید. از این طریق می توانید پروژه ها را ارزیابی کنید. بهتر است پس از مشخص شدن نتیجه، مروری سریع بر موارد انجام دهید تا از عدم وجود خطا مطمئن شوید. اگر دو پروژه نتایج مشابهی به دست آوردند، می توانید عوامل بیشتری را در ارتباط با آنها بررسی کنید. مواردی مانند تورمی بودن یا نبودن، حکمرانی و غیره.

سخن پایانی

مفهوم DYOR در بازار دیجیتال موجود در اینجا و آنجا وجود دارد. این مفهوم بیانیه دادن به عنوان یک فرد فعال در این بازار به راهنمایی نیاز خود و درصد موفقیت او در سرزمین ارژای گوناجون و کار او که نوعی دستاورد است. این مفهوم جهان در مقابل مفهوم اقتصاد جهانی است، بر اساس این واقعیت که شما با گروهی از افراد مشهور خارج از بازار مرکزی کشور خود مواجه می شوید.

اگر می خواهید از مفهوم DYOR استفاده کنید، در بازار دیجیتال فرصتی برای تشخیص خاص وجود دارد و در صورت مفید بودن، آن را از طریق ایمیل استفاده کنید. این چیزی است که شما باید در مورد مکان و موقعیت مکانی که برای شما بسیار مناسب است بدانید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *